SABAH

...SELAMAT DATANG...

Selamat datang ke forum sabahan.bigforumpro.com
Selain daripada berforum di sini, komuniti ini juga aktif dalam outing di luar.

Mulaakan Topik Forum Anda hari ini untuk mendapatkan feedback daripada user lain.
SABAH

Komuniti Sabah - Negeri Dibawah Bayu

SELAMAT DATANG KE SABAHAN.BIGFORUMPRO.COM BERFORUM UNTUK MENGUPAS PERSOALAN DAN SEGALA MASALAH YANG ANDA HADAPI BERSAMA-SAMA DENGAN RAKAN ONLINE SABAHAN. TEMUI PENYELESAIAN PERSOALAN ANDA MELALUI INTERNET.

Nda cuba nda tau, bila cuba sure masyukkk

Share

pinkygurl90
    Kadet
    Kadet

Female
    Number of posts : 4
    Popular :
    0 / 1000 / 100

Nda cuba nda tau, bila cuba sure masyukkk

Post by pinkygurl90 on Wed Jun 01, 2011 4:19 pm

Salam semua,

Saya ada barang bagus nak kongsi dkt anda. Pertama sekali, saya nak tanya anda,. Jika ada org yg kata anda boleh dpt RM100-RM500 sehari, anda percaya tak?

“Ele, tipula..mana mgkn boleh dpt duit sbyk tu dlm masa singkat… “
    Saya pasti anda akan berfikir begitu, termasuklah saya… bkn apa, saya pernah kena tipu da dulu so da serik da…

tapi pertama kali sy melihat link KJ dkt wall fb rakan saya, saya terpanggil utk melihat link tersebut, sy berasa yakin dgn bukti2 dan testimony yg diberikan oleh website KJ. Justeru, sy daftarkan nama dan emel sy. Namun, sy masih teragak2 utk menjadi ahli berbayar, maklumlah saya ni masih student, nak keluarkan modal tu susah sikit lebih2 lagi bila duit ptptn da tak cukup.. saya berfikir selama beberapa hari & tak tau kenapa, biz online KJ sentiasa berada dlm fikiran saya… akhirnya, pada hari ke-3 saya telah menjadi ahli berbayar KJ..

Mmg benar, KJ adalah sama sekali berbeza dgn biz online yg lain. Di sini, saya telah diajar dengan cara & teknik yg betul tentang ilmu pemasaran internet. Bukan itu saja, kami juga mempunyai forum antara ahli2 KJ dimana setiap ahli akan saling mengajar dan mendorong antara satu sama lain. Saya dpt kenal personally dgn founder KJ ini. Boleh chat, berforum bersama2.. Berbeza dgn biz online yg lain, senior2 yg lain juga tidak akan membiarkan ahli baru terkapai2 tanpa hala tujuan, mereka akan membimbing setiap ahli2 baru supaya setiap ahli akan mendapat ilmu pemasaran internet yg sebenar...Hasil usaha saya selama 2 minggu, saya telah berjaya mendapat pulangan komisyen. Biarpun tidak banyak, namun saya cukup bersyukur & gembira dgn pencapaian hasil usaha saya sendiri. Saya percaya ini adalah permulaan yg baik bagi saya..

Apa yg saya katakan di atas adalah 100% berdasarkan pengalaman saya sendiri . Saya hanya nak kongsikan kpd anda sahaja. Jika anda berminat mahu mengetahui lebih banyak ttg biz apa sebenarnya yg saya buat ni, anda boleh daftar di link ini http://iluvurl.com/moneymaker atau bertanya terus kepada saya di fb or email saya di carlyss90@gmail.com

Terima kasih.

pinkygurl90
    Kadet
    Kadet

Female
    Number of posts : 4
    Popular :
    0 / 1000 / 100

Re: Nda cuba nda tau, bila cuba sure masyukkk

Post by pinkygurl90 on Thu Jun 09, 2011 1:10 pm

Salam buat warga Sabahan,

Hari ni sy maw share sikit, ramai yg bertanya kpd sy, "Program ni kena cari downline lagi ka? Alaa, malas la maw cari downline2 ni..."

Simple ja jwpn sy berikan,
    Dalam Biz, kita maw ada pelanggan....semua biz dalam dunia ni perlukan pelanggan...kalau teda, biz tak jalan kan...sama la dengan biz yg saya buat ni, saya nda cari orang tapi orang yang cari saya...saya buat promosi jak... Jgn risau byk tul, daftar nama & emel saja dulu: http://iluvurl.com/moneymaker

Renung2kanlah.

Current date/time is Sun Dec 11, 2016 12:08 pm